Skip to main content
search

Wijziging klinische behandeling Be-LeeF! per oktober 2019
Voor cliënten die vastzitten, die heel graag willen herstellen maar waarbij eerdere behandelingen onvoldoende hebben geholpen, bieden wij de kort-klinische boost-behandeling Be-LeeF! in onze kliniek in Portugal aan. Onze locatie in de Algarve vormt de ideale omgeving om hardnekkige patronen te doorbreken. Vanaf oktober 2019 zullen een aantal onderdelen uit deze klinische behandeling veranderen.

Verlenging behandeling
Vanaf oktober 2019 zal de behandeling in Portugal verlengd worden, van 28 dagen naar 42 dagen.

De dagbehandeling bij terugkomst vervalt
Op dit moment is het zo dat cliënten bij terugkomst in Nederland één maand lang, drie dagen per week therapiesessies bijwonen. Dit gaat per oktober 2019 veranderen: deze dagbehandeling zal vanaf dat moment niet meer plaatsvinden. 

Eventuele gevolgen voor jou als cliënt
Heb je je nu al aangemeld voor onze klinische behandeling Be-LeeF!, maar kom je door je verzekering pas vanaf oktober 2019 in aanmerking voor de behandeling? Dan is het goed om met bovengenoemde veranderingen rekening te houden.

Leave a Reply

Close Menu